تبلیغات
ملایر پاتوق

ملایر پاتوق
ملایر ، دیار وکیل الرعایا کریم خان زند و سرزمین تاکستانهای زر خیز 
قالب وبلاگ

http://malayeronline.com/images/stories/news_picture/goudarzisad.jpg

کمیته انضباطی فدراسیون کشتی پس از بررسی نظرات کارشناسان و شنیدن صحبت‌های خاطیان رای مربوط به حوادث پیش آمده در دیدار تیم‌های نفت تهران و شهرداری ملایر را اعلام کردند.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رأی کمیته انضباطی به شرح زیر است:

در خصوص تخلفات واقعه در اجرای مسابقه کشتی در وزن 120 کیلوگرم، بین تیم‌های نفت تهران و شهرداری ملایر که در تاریخ 27 آذرماه در سالن شهرداری شهرستان ملایر برگزار شد، ضمن قانونی دانستن نتیجه نهایی اعلام شده برای این مسابقه، با توجه به گزارشات رسیده از سوی سرپرست مسابقات و صورت‌جلسه تنظیمی از سوی هیئت ژوری و بازبینی تصاویر و فیلم اجرایی مسابقه و استماع اظهارات مطلعان و خاطیان، خصوصاً نظر به اظهارات داوران مسابقه در مورد نحوه اجرا، اعطای امتیاز یا تعیین خطا و اظهارات برخی از مربیان و سرپرستان دو تیم و رئیس هیئت کشتی شهرستان ملایر، بروز تخلف از سوی افراد ذیل را محرز دانسته و به استناد بند "ب" فصل سوم و بندهای "الف"، "ب" و "ج" فصل چهـارم و بنـدهـای "الـف" و "ب" فصـل پنـجم از آئین‌نامه کمیته انضباطی فدراسیون کشتی و ماده 11 و بندهای 2 و 3 از ماده 17 و بند 1 ماده 18 و بند 1 ماده 21 و قسمت "ب" ماده اخیرالذکر از آئین‌نامه انضباطی مسابقات ورزشی مصوبه سازمان تربیت بدنی. 

* محرومیت تیم داوری از قضاوت تا پایان لیگ برتر 
الف- هر یک از اعضای کادر داوری به اسامی: 1- حمید امامی، داور وسط 2- موسی بابایی، قاضی تشک 3- اردوان صاحب، رئیس تشک را به علت ضعف در داوری و اداره مسابقه و تردید و تاخیر و عدم هماهنگی در اظهار نظر به موقع که موجبات شک و تردید مربیان و افراد حاضر در سالن و به تبع آن ایجاد هیاهو و جنجال در سالن مسابقه و بروز درگیری و اخلال در نظم عمومی را فراهم نموده به محرومیت از قضاوت تا پایان لیگ برتر (جام ولایت).

* 10 میلیون جریمه نقدی و توبیخ کتبی برای رضایی
ب- علیرضا رضایی، سرپرست تیم نفت تهران، را به علت حضور غیر مجاز روی تشک اجرای مسابقه قبل از پایان آن و اعتراض خارج از مقررات و قواعد مربوطه و جرو بحث با داور به طور غیر معمول که موجبات تحریک اعضاء و همراهان تیم خود و همچنین تماشاگران را به اخلال در نظم فراهم نموده و از سویی مانع حضور کشتی‌گیر روی تشک شده است و به لحاظ بیم تجری وی و دیگران، نامبرده به پرداخت 10 میلیون ریال جزای نقدی و توبیخ کتبی با درج در پرونده کمیته لیگ و گزارش به کـمیته مـربـیان محکوم می‌شود.
مـجیـد محمدی، مربی تیم نفت تهران به علت رفتارهای تحریک آمیز و تردد بی‌مورد روی تشک مسابقه و جرو بحث با افراد، منتهی به ایجاد حساسیت در اذهان حاضران و تماشاگران و به تبع آن ایجاد هیاهو و جنجال و اعتراض به داوری به نحو غیر اصولی و خلاف قواعد جاریه به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی و محرومیت از همراهی با تیم به میزان 2 جلسه محکوم می‌شود.
سینا غنی‌زاده، کشتی‌گیر 96 کیلوگرم تیم نفت به لحاظ حضور در کنار تشک مسابقه و اعمال حرکات تحریک‌آمیز و مشاجره با تماشاگران که موجبات جریحه‌دار شدن احساسات آنها را فراهم و در نتیجه اخلال در نظم را شدت بخشیده به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
اشکان ازلی‌فر، کشتی‌گیر وزن 120 کیلوگرم، نفت تهران به علت حرکات تحریک‌آمیز و ترک صحنه مسابقه قبل از سوت پایان و معرفی برنده بدون اذن داور به تذکر کتبی با درج در پرونده لیگ محکوم شد.

* محرومیت ملایری‌ها تاپایان لیگ از میزبانی
ج- رضا نوروزی، سرپرست شهرداری ملایر و رضا میرزایی، کمک مربی این تیم، را به دلیل تحریک تماشاگران به اخلال در نظم در زمان بازبینی فیلم توسط هیئت ژوری و قبل از اعلام نتیجه که موجب ایجاد ذهنیت زود هنگام و توهم نتیجه احتمالی مسابقه برای تماشاچیان و مربیان گردیده و در نتیجه احساسات تماشاگران را بر انگیخته که بعضی از آنان با تخریب لوازم ورزشگاه و پرتاب اشیاء روی تشک مسابقه موجب اخلال در نظم شده است که به لحاظ میزان تاثیر رفتار هر یک از آنان به ترتیب به پرداخت 5 و 10 میلیون ریال جریمه نقدی و همچنین میرزایی را به محرومیت از همراهی تیـم برای یک جلسه محکوم شدند.
تیم کشتی آزاد شهرستان مـلایر را بـه لـحاظ حرکات و اعمال و رفتارهای نا به هنجار برخی از تماشاگران آن تیم و ایجاد جنجال و هیاهو در سالن مسابقه، تخریب لوازم ورزشگاه و پرتاب اشیاء به داخل محل اجرای مسابقه و به لحاظ لزوم حفظ شان ورزش اول کشور و حفظ امنیت جانی و موقعیت ورزش کشتی و کشتی‌گیران و توسعه و تعالی فرهنگ عمومی و جلوگیری از تجری افراد به محرومیت از میزبانی مسابقات کشتی تا پایان لیگ جاری در استان خود و برگزاری مسابقات در استان دیگر با نظر کمیته لیگ فدراسیون محکوم می‌کند. 
جریمه‌های تعیین شده باید به حساب کمیته لیگ فدراسیون کشتی ایران واریز شود.

[ پنجشنبه 8 دی 1390 ] [ 04:03 ب.ظ ] [ شورای نویسندگان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

مَلایـِر شهری بزرگ و تاریخی در بخش مرکزی شهرستان ویژه ملایر در غرب ایران است. این شهر سی و پنجمین شهر بزرگ ایران از نظر جمعیت به‌شمار می‌آید. ملایر از ۶ مرکز استان با نام های : ایلام، شهرکرد، یاسوج، سمنان، بوشهر و بیرجند بزرگتر است.
ملایر یکی از بزرگترین شهرستانهای ایران و سی و پنجمین شهرستان پرجمعیت ایران است. این شهرستان بادارا بودن 8 شهر( ملایر ، سامن ، ازندریان ، جوکار ، زنگته ، حسین آباد ناظم ، اسلام آباد و علی آباد دمق)،۴ بخش ( مرکزی ، سامن ، جوکار ، زند ) و ۱۵ دهستان و۲۲۰ روستای دارای سکنه حدود۳۵۰،۰۰۰ نفر رادرخودجای داده است که بیش از ۱۸۵۰۰۰ هزار نفر آن در شهر ملایر سکونت دارند. تراکم نسبی جمعیت دراین شهرستان ۵/۹۲ نفردرکیلومترمربع است .
وسعت شهرستان ملایر ۳۲۱۰ کیلومتر مربع است که نسبت به شهرستانهای مجاور خود بسیار بیشتر است و از لحاظ وسعت وسیعترین شهرستان در غرب کشور است.

فرمانداری ملایر در سال ۱۳۸۷ و با تصویب هئیت وزیران به معاونت استانداری همدان و فرمانداری ویژه ارتقا یافت و اولین شهرستان در ایران بود که فرمانداری آن به معاونت استانداری ارتقا پیدا نمود.در همین سال ۷ اداره از ادارات ملایر به اداره کل و معاونت سازمان ارتقا پیدا کردند.
از لحاظ آثار باستانی، ملایر در غرب کشور بیشترین آثار باستانی را در خود جای داده است ولی متاسفانه همواره مورد کم لطفی قرار گرفته است.در مجموع ملایر ۳۲۰ اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی کشور و ده ها اثر تاریخی با ثبت جهانی دارد. به عنوان مثال : ارگ نوشیجان قدیمی ترین نیایشگاه خشتی دنیا ، قلعه انوج (با قدمت ۸۰۰۰ سال) قدیمی ترین اثر تاریخی ایران، قلعه بهرام چوبین (با قدمت ۶۰۰۰ سال) ،شهر زیر زمینی سامن (با ثبت جهانی) ، و همچنین قلعه یزدگرد سوم در ملایر قرار دارند.

نشانه های تاریخی به دست آمده از برخی آثار و تپه های باستانی اطراف ملایر قدمت سکونت بشر در این منطقه را دست کم بیش از ۸۰۰۰ سال پیش نشان می دهد .

ملایر زادگاه بزرگانی چون کریم خان زند، لطفعلی خان زند ،پرقسور شاملو، آیت الله محسنی ملایری ، فخرالدین اسعد گرگانی(شاعر نامی)و……است.

ملایر به سزمین زند، شهر کریمخان زند،شهر تاکستانهای زرخیز ، نگین انگشتری غرب کشور ، شهر واقفین خیر اندیش ، شهر مردمان با فرهنگ نیز معروف است.

ملایر در جنگ تحمیلی بالغ به ۱۱۰۰ شهید گلگون کفن به انقلاب و جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.
ملایر زادگاه اولین شهید انقلاب در بوسنی و هرزگویین(حاج رسول) است.

ملایر دارای بیش از ۵۰ درصد ذخائر معدنی اثبات شده استان از جمله معادن غنی سیلیس با خلوص ۹۸ درصد است.

از حیث دانشگاهها و مراکز آموزشی ملایر دارای ۱۳ دانشگاه مستقل می باشد و بالغ بر ۱۹،۰۰۰دانشجو و ۶۰۰ نفر عضو هیئت علمی در آن به تحصیل،آموزش و پژوهش مشغولند. ملایر تنها شهرستان در غرب کشور است که دانشگاه ملی مستقل از مرکز استان دارد. دانشگاه ملی ملایر یکی از مجهزترین دانشگاههای ایران است که در حال حاظر پذیرای بالغ بر ۴،۲۰۰دانشجو در مقاطع مختلف است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فروش بک لینک طراحی سایت