تبلیغات
ملایر پاتوق

ملایر پاتوق
ملایر ، دیار وکیل الرعایا کریم خان زند و سرزمین تاکستانهای زر خیز 
قالب وبلاگ
در آستانه رسمی ترین سرشماری عمومی کشور:

هوچی گری زود هنگام بروجردیها برای زیاد نشان دادن جمعیت شهرستانشان
و
زمینه سازی و مقدمه چینی برای تکرار کلاه گذاشتن بر سر دولت

جمعیت شهرستان بروجرد در آخرین سرشماری رسمی کشور در سال 1385 بر مبنای میانگین رشد جمعیت کشور محاسبه گردید نه سرشماری رسمی!!! و نتایج سرشماری و زحمات یک ماهه ستاد سرشماری این شهرستان بدلیل اعمال فشارهای سیاسی و لابی گری باطل گردید چون در این سرشماری جمعیت واقعی بروجرد به شدت کاهش یافته بود که با اعمال فشار سیاسی یک شبه به میزان 50هزار نفر افزایش یافت.


اوج بی سوادی و بی اطلاعی وب نویسان بروجردی از وقایع رسمی کشور در تصویر زیر:


اخیرا برخی از وبلاگ نویسان بروجردی در ادعایی جالب عنوان نمودند که سرشماری نفوس و مسکن 16-22 مهرماه سال جاری برگزار می شود!!!!!!!!!!!! و این تاریخ در مهرماه لحظه ای حساس است برای بروجردیها و ثبت جمعیت واقعی آنهاست و آقای بیژن داودی را رئیس ستاد سرشماری شهرستان بروجرد معرفی کردند که در جالبه به نکات زیر توجه کنید:
  •  سرشماری در کل کشور و بطور هماهنگ از 2 تا 22 آبان ماه سال 90 برگزار خواهد شد و در تاریخ 16-22 آبان هیچ سرشماری در کشور برگزار نمیشود و در این تاریخ فقط دوره آموزشی سرشماری 90 است.
  • طبق قانون رئیس ستاد سرشماری هر شهرستان ، فرماندار همون شهرستان است و در بروجرد آقای سجاد معینی رئیس ستاد سرشماری هستش نه آقای بیژن داودی.
از همین نکات فوق الذکر شما عزیزان متوجه می شوید که این دوستان ما در بروجرد چقدر بی سواد و بی اطلاعند و همواره از روی تعصب،نژاد پرستی و قصد و غرض های خاص مجموعه مطالبی را منتشر می کنند و ادعا میکنند که مطالبشان معتبر و مستند است در حالی که این ادعاها همانگونه که قبلا و حالا ثابت کردیم پوچ و واهیست.

لازم بذکر است که این رفتارهای بروجردیها (هوچی گری آنها در زمان سرشماری های رسمی) سابقه طولانی در سرشماری های گذشته دارد و  در هر دوره سرشماری مبالغ هنگفتی برای سرشماری شهرستان بروجرد در نظر گرفته می شود که بعنوان مثال در آخرین سرشماری نفوس و مسکن سال 85 که بالغ بر 200 میلیون تومان برای آن سرشماری هزینه شده بود جمعیت شهرستان بروجرد کمتر از 300 هزار نفر و بطور دقیق شمارش شد که با هوچی گری برخی از مسئولین بروجرد و لابی گری آنان کل این هزینه و زحمات نیروی انسانی در یک ماه کاملا نادیده شد و جمعیت شهرستان بروجرد در سال 85 (320هزار نفر) بر مبنای ضرب نمودن جمعیت آن شهرستان در سال 75 در میانگین رشد جمعیت کشوری بدست آمد که جمعیتی غیر واقعی و نتیجه اعمال فشارهای سیاسی بر مرکز آمار ایران بود که کاری کاملا غیر قانونی و بدعتی ناصحیح است. این بروجردیهای گرامی در سال 85 عنوان کرده بودند که خرم آبادی ها عمدا جمعیت بروجرد را کم شمرده اند ولی این مطلب در حالی عنوان شد که تمامی مامورین و مسئولین ستاد سرشماری این شهرستان از رئیس ستاد،معاون فنی و معاون اجرایی و تمامی مامورین و بازبینها بومی و بروجردی بودند و تمامی فرمهای پرشده سرشماری در سال 85 توسط دستگاه فرم خوان شمارش و خوانده شد.
اگر قرار است در بروجرد این همه هزینه و زحمت مامورین سرشماری نادیده گرفته شود پس چرا اصلا در کشور سرشماری انجام شود و جمعیت تمامی شهرستانها را مانند جمعیت بروجرد برآورد کنند و این همه هزینه را در کشور حرام نکنند.لازم به ذکر است کل بودجه سرشماری کشور 1900 میلیارد ریال می باشد.

[ پنجشنبه 21 مهر 1390 ] [ 10:47 ب.ظ ] [ شورای نویسندگان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

مَلایـِر شهری بزرگ و تاریخی در بخش مرکزی شهرستان ویژه ملایر در غرب ایران است. این شهر سی و پنجمین شهر بزرگ ایران از نظر جمعیت به‌شمار می‌آید. ملایر از ۶ مرکز استان با نام های : ایلام، شهرکرد، یاسوج، سمنان، بوشهر و بیرجند بزرگتر است.
ملایر یکی از بزرگترین شهرستانهای ایران و سی و پنجمین شهرستان پرجمعیت ایران است. این شهرستان بادارا بودن 8 شهر( ملایر ، سامن ، ازندریان ، جوکار ، زنگته ، حسین آباد ناظم ، اسلام آباد و علی آباد دمق)،۴ بخش ( مرکزی ، سامن ، جوکار ، زند ) و ۱۵ دهستان و۲۲۰ روستای دارای سکنه حدود۳۵۰،۰۰۰ نفر رادرخودجای داده است که بیش از ۱۸۵۰۰۰ هزار نفر آن در شهر ملایر سکونت دارند. تراکم نسبی جمعیت دراین شهرستان ۵/۹۲ نفردرکیلومترمربع است .
وسعت شهرستان ملایر ۳۲۱۰ کیلومتر مربع است که نسبت به شهرستانهای مجاور خود بسیار بیشتر است و از لحاظ وسعت وسیعترین شهرستان در غرب کشور است.

فرمانداری ملایر در سال ۱۳۸۷ و با تصویب هئیت وزیران به معاونت استانداری همدان و فرمانداری ویژه ارتقا یافت و اولین شهرستان در ایران بود که فرمانداری آن به معاونت استانداری ارتقا پیدا نمود.در همین سال ۷ اداره از ادارات ملایر به اداره کل و معاونت سازمان ارتقا پیدا کردند.
از لحاظ آثار باستانی، ملایر در غرب کشور بیشترین آثار باستانی را در خود جای داده است ولی متاسفانه همواره مورد کم لطفی قرار گرفته است.در مجموع ملایر ۳۲۰ اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی کشور و ده ها اثر تاریخی با ثبت جهانی دارد. به عنوان مثال : ارگ نوشیجان قدیمی ترین نیایشگاه خشتی دنیا ، قلعه انوج (با قدمت ۸۰۰۰ سال) قدیمی ترین اثر تاریخی ایران، قلعه بهرام چوبین (با قدمت ۶۰۰۰ سال) ،شهر زیر زمینی سامن (با ثبت جهانی) ، و همچنین قلعه یزدگرد سوم در ملایر قرار دارند.

نشانه های تاریخی به دست آمده از برخی آثار و تپه های باستانی اطراف ملایر قدمت سکونت بشر در این منطقه را دست کم بیش از ۸۰۰۰ سال پیش نشان می دهد .

ملایر زادگاه بزرگانی چون کریم خان زند، لطفعلی خان زند ،پرقسور شاملو، آیت الله محسنی ملایری ، فخرالدین اسعد گرگانی(شاعر نامی)و……است.

ملایر به سزمین زند، شهر کریمخان زند،شهر تاکستانهای زرخیز ، نگین انگشتری غرب کشور ، شهر واقفین خیر اندیش ، شهر مردمان با فرهنگ نیز معروف است.

ملایر در جنگ تحمیلی بالغ به ۱۱۰۰ شهید گلگون کفن به انقلاب و جمهوری اسلامی تقدیم کرده است.
ملایر زادگاه اولین شهید انقلاب در بوسنی و هرزگویین(حاج رسول) است.

ملایر دارای بیش از ۵۰ درصد ذخائر معدنی اثبات شده استان از جمله معادن غنی سیلیس با خلوص ۹۸ درصد است.

از حیث دانشگاهها و مراکز آموزشی ملایر دارای ۱۳ دانشگاه مستقل می باشد و بالغ بر ۱۹،۰۰۰دانشجو و ۶۰۰ نفر عضو هیئت علمی در آن به تحصیل،آموزش و پژوهش مشغولند. ملایر تنها شهرستان در غرب کشور است که دانشگاه ملی مستقل از مرکز استان دارد. دانشگاه ملی ملایر یکی از مجهزترین دانشگاههای ایران است که در حال حاظر پذیرای بالغ بر ۴،۲۰۰دانشجو در مقاطع مختلف است.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
فروش بک لینک طراحی سایت